Львівські десантники прибули додому на ротацію

  Близько чотирьох сотень десантників вісімдесятої аеромобільної бригади із зони АТО повернулися до Львова.

  У військовій частині бійців зустрічали рідні й близькі. Удома військовослужбовці не були близько трьох місяців. Рідні кажуть, до довгоочікуваної зустрічі з героями рахували навіть не дні, а хвилини.

  Десантники ці три місяці дислокувались на Луганщині – боронили територію України від терористів на околицях міста Щастя. Кажуть, на Сході траплялось різне, утім зараз воліють про пережите не говорити. У зоні АТО десантники втратили одного побратима, ще восьмеро зазнали поранень.

  Загалом 80-та аеромобільна бригада перебуває на фронті з самого початку АТО. Командир з’єднання Андрій Ковальчук розповів: "З цією групою ми вже дев’ять місяців виконували завдання з відпочинком порядка двох тижнів. Тобто ми вже шість місяців виконували завдання, після цього прибули, два тижні відпочили і ще порядка трьох місяців виконували завдання і повернулися на ротацію".

  Після урочистого шикування й виконання Гімну, десантники відправились на довгоочікуваний двотижневий перепочинок. Далі ж – чергова ротація до зони АТО.

  Попередній матеріал
  Рада посилить відповідальність за окремі військові злочини
  Наступний матеріал
  За добу на Донбасі загинув один український військовий, 17 поранено - Лисенко

  Правоохоронці у зоні АТО затримали ще одного бойовика

  Російські терористи атакують цивільні об’єкти Авдіївки

  Ротація українських військових в зоні АТО відбувається за графіком - Лисенко

  Звільнені з полону львівські десантники прибули додому