Львівські ДАІшники влаштували водіям перфоманс (репортаж)

  Львівські водії отримали подарунки від уособлень добра і зла. Персонажі різдвяного вертепу разом із ДАІшниками дарували чемним водіям новорічні іграшки та правила дорожнього руху. Ті ж, хто порушував правила поведінки на дорозі - возитимуть у машині різку та пам`ятку про нові штрафи.

  Настанови ангела та чорта - водіям вражень на цілий день. Кажуть, від ДАІ подарунків не дочекатися, а тут і перформенс і презент - нехай навіть і різочка. Головне - кожному за заслугами - був чемним на дорозі - сюрприз від Державтоінспекції. Якщо ж упродовж року водій був упійманий на нехтуванні правилами дорожнього руху - отримує зведення норм і ... лозину. Щоправда, сьогодні у нечистого роботи небагато.

  У інспектора Сергія Альохіна вертепний дебют. За увесь час служби у ДАІ бере участь у подібному вперше і не без задоволення. Свою повсякденну роботу прирівнює до ролі янгола.

  У водіїв подвійне задоволення і відчуття, що свято таки наближається. Це чи не єдиний день на рік, коли за порушення гривнею не карають, до гри залучають, та ще й безкоштовно про правила нагадують.

  Мета акції - нагадати водіям напередодні тривалих свят про обов`язкову пильність на дорозі. Увага насамперед один до одного, нагадують ДАІшники автолюбителям, допоможе убезпечити себе та близьких. Остаточний аргумент у нотаціях ДАІ - сумна статистика: за останні два тижні в області  сталося понад півсотні аварій, у яких загибли 10-ро людей.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Виставку "Майстер і Маргарита" відкрили у будинку Булгакова
  Наступний матеріал
  Помер керівник КРУ України М. Сивульський
  Теги: