Львівська залізниця запросить на зустріч зі Святим Миколаєм 12 тисяч дітей

  Львівська залізниця цьогоріч знову запрошує дітей у гості до Святого Миколая. Протягом семи днів, із 16 до 22 грудня, у Будинку науки і техніки Львівської залізниці відбуватимуться святкові вистави, які відвідають понад 12 тисяч дітей залізничників зі Львівщини, Буковини, Прикарпаття, Волині, Рівненщини та Закарпаття.

  Про це йдеться на сайті Укрзалізниці.

  "Для маленьких відвідувачів проведуть загалом 27 сеансів святкового театралізованого дійства під назвою "Незвані гості в країні світла". Постановник вистави – керівник відомого українського модерн-балету "Життя" Ірина Мазур", - зазначають у відомстві про подробиці майбутнього святкування.

  Як запевняють у  дорожньому комітеті профспілки Львівської залізниці, батьки не мають жодних підстав хвилюватися за малюків, адже дітей з інших регіонів країни доставлять до Львова спеціальними додатковими потягами, у яких малечу супроводжуватимуть спеціальні представники та медики. Також організатори подбають про гостинну зустріч, солодкі подарунки, харчування дітей та зворотній шлях.

  "Цього року українські діти, певно, як ніколи потребують гарних вражень, позитивних емоцій і свята, — зазначив начальник Львівської залізниці Богдан Піх. — Ми не вагалися у тому, аби попри усі труднощі і скруту організувати для найменших хоча б кілька годин веселощів, позитиву і казки. Саме тому до Святого Миколая у 2014 році приїдуть навіть більше дітей, аніж минулого року. Залізничники докладуть максимум зусиль, аби для кожної дитини ця подорож у казку стала незабутньою".

  В Укрзалізниці також зазначають, що  цьогоріч дорожній комітет профспілки придбав для дітлахів понад  30 тисяч подарунків.

  Попередній матеріал
  У Харкові пройшло віче Євромайдану, присвячене обороні міста
  Наступний матеріал
  Терористи вивезли з заводу у Торезі продукції на 700 тис. грн

  "Укрзалізниця" на зимові свята надасть додаткові потяги

  Укрзалізниця обладнала електроопаленням понад 90% пасажирських поїздів

  Укрзалізниця вводить маршрути до столиць Угорщини та Словаччини

  Миколай вітав дітей у «Мамаєвій Слободі»