5.ua

Львівська облрада позбавила одіозного голову ОДА приміщення і частини повноважень [відео]

  Відтак, чиновники мають покинути кабінети вже з 1 січня нового року. Також облрада ухвалила відкликати власні повноваження в держадміністрації. Таким чином депутати повернули собі управління  установами та закладами, які перебувають у спільній власності територіальних громад. Окрім цього, депутати створили тимчасову контрольну комісію щодо роботи команди голови ОДА Олега Сала, та зобов'язали керівників структурних підрозділів адміністрації проводити щоквартальні та річні звіти. Проте в ЛОДА заявляють – не визнають рішення обласних депутатів законними і будуть їх оскаржувати в суді.

  Оксана Юринець, голова фракції «УДАР» Львівської обласної ради: «Тут дуже складно, тому що це перебирання повноважень. Фактично, це є на громадських засадах. Тобто, ті люди працюють, а ти маєш свій час використовувати. Але це є час, період революційний, коли, напевно, так воно би й мало бути – жертовна праця на благо України. Хтось може стояти на Майдані, а хтось має працювати на благо, принаймні, своєї області».

  Андрій Мадзяновський, заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА: «Рішення, прийняте обласною радою, на наш погляд, на глибоке наше переконання, є незаконним і таким, що абсолютно не ґрунтується на жодних нормах чинного законодавства. Рішення обласної ради, яке прийнято, як адміністративним органом, воно, відповідно, буде однозначно нами оскаржено в апеляційному адміністративному суді. В даному випадку – в окружному апеляційному суді».

  Попередній матеріал
  На Донеччині проведуть автопробіг на підтримку Майдану [відео]
  Наступний матеріал
  ЦВК хоче уточнити результати голосування на окрузі Пилипишина
  Теги:
  Loading...