Львів зустрів талісманів футбольного чемпіонату Євро-2012 [репортаж, відео]

  Львів став першим серед українських міст, яке зустріло талісманів футбольного чемпіонату Євро-2012. Близнюки, які представляють Польщу та Україну, два дні розважатимуть галичан - а потім поїдуть в інші міста України, що прийматимуть євро-чемпіонат. Презентація його офіційних символів – це один із обов`язкових етапів підготовки до європейського турніру.

  Талісмани розробляли у Сполучених Штатах Америки, але, запевняють дизайнери, дослухалися до усіх порад українців. Відтак - удалося якнайбільше українізувати футбольний символ. За словами директора комітету євро-2012 в Україні Маркіяна Лубківського, за основу взяли героя української народної казки Котигорошка.

  Імена футбольним талісманам обиратимуть серед трьох пар імен, які вже затвердили в УЄФА, а саме:  Славек і Славко, Семко та Стрімко і Кладек і Ладко.

  Проте міський голова Львова пропонує свій варіант.

  Футбольні талісмани пробудуть у Львові два дні, вони відвідають кожен район міста, щоб усі охочі змогли  з ними сфотографуватися. Львів`яни кажуть - талісмани симпатичні та позитивні.

  У кожному українському місті, де перебуватимуть талісмани, їх представлятиме міська футбольна легенда. У Львові другом Євро став відомий у минулому футболіст Степан Юрчишин.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  ДТП з туристами у Єгипті - 9 загиблих
  Наступний матеріал
  Принц Чарльз заявляє, що Каміла Паркер-Боулз може стати королевою
  Теги: