фото newsmarket.com.ua

Львів вшановує роковини Скнилівської трагедії

  У Львові на жалобні заходи до 12-ї річниці Скнилівської трагедії прийшли близько сотні людей. Біля каплички неподалік летовища відбулася поминальна літургія.


  Родини загиблих принесли квіти, свічки та портрети жертв трагедії. Після богослужіння, усі рушили ходою на летовище. Там, на місці падіння літака, встановлені іменні меморіальні дошки, біля яких панотці проведуть ще одну літургію. Родичі загиблих кажуть: незважаючи на те, що після трагедії минуло 12 років – їхній біль не вщухає. Щороку день 27 липня вони переживають із болем у серці.

  2002-го року на львівському аеродромі Скнилів відбувалися показові польоти. Під час авіашоу винищувач Су-27 упав просто у натовп глядачів. Тоді загинуло 77 людей, 28 з них – діти. Постраждали 250 осіб. За кількістю загиблих ця трагедіє стала найбільшою катастрофою в історії авіавшоу. Розслідуванням інциденту займалася Генпрокуратура та спеціальна комісія Міноборони. У кримінальній справі, фігурували як керівники Військово-повітряних сил, так і службовці локального рівня. Суд визнав винними організаторів польоту та пілотів Су-27. Нині усі обвинувачені вже відбули покарання.

  Попередній матеріал
  Путін веде Росію до подальшої ізоляції - прем’єр Канади
  Наступний матеріал
  Україна відгороджується від Придністров’я триметровим ровом
  Теги:
  Loading...