Львів‘янин добився права отримати паспорт без сторінки російською мовою

  Львівський адміністративний суд задовольнив клопотання викладача Львівського університету імені Франка Святослав Літинський, який хотів отримати паспорт громадянина України без сторінки російською мовою.


  Як передає "Радіо Свобода", після пошкодження свого паспорта, Літинський звернувся до міграційної служби з проханням видати йому новий документ, але без другої сторінки, що перекладена російською мовою.

  Після того, як йому відмовили, львів‘янин звернувся з позовом до суду, який задовольнив його заяву, зобов’язавши районний відділ міграційної служби видати чоловікові паспорт тільки українською мовою.

  У Франківському районному відділі державної міграційної служби у Львові вже заявили, що оскаржуватимуть це рішення суду.

  У міграційній службі Львівської області пояснюють, що оформляють паспорти громадянина України, згідно з постановою Кабміну від 1994 року, де затверджено бланк паспорта. Два роки тому МВС наказом затвердило процедуру оформлення паспорта, де дані про людину окрім української вносять і російською мовою.
  Попередній матеріал
  Співробітники СБУ затримали розвідника терористів на Дніпропетровщині
  Наступний матеріал
  Коаліційна угода має бути підписана 27 листопада - Президент