Львів’янки до Дня Збройних сил влаштували «Ходу миру»

  Активістки ходили до військових частин і дарували воякам червоні троянди, перев’язані синьо-жовтими стрічками. Також роздавали листівки із привітанням та запрошенням приєднатись до мітингу на Євромайдані. За словами координаторів акції, у такий спосіб жінки висловили підтримку та вдячність тим, хто забезпечував разом із міліцією правопорядок під час мирних страйків на львівському майдані.

  Ілона Громлюк, учасниця акції: «Я вважаю, що наші війська повинні бути з народом. І тому, це моя така ініціатива була, прийти сюди привітати і подякувати за те, що вони нас захищають».

  Юрій Гусар, полковник, заступник начальника академії по роботі з особовим складом: «Приємно те, що є шана і повага до Збройних сил. Це надзвичайно приємно. Завжди було приємно, а, мабуть, зараз особливо приємно. І дякуємо за ті добрі, теплі, світлі слова, які сьогодні говорили дівчата, жінки на адресу Збройних сил».

  Ольга Баклан, координатор акції: «Зібралися львів’янки, мами, бабусі, наречені, дружини. І ми ходимо, і вітаємо наших вояків з їхнім професійним святом. Щоб наші діти не стояли по дві сторони барикад. І щоби цей колір – червоний – був завжди кольором любові, а не крові».

  Попередній матеріал
  ЄС поки не застосовуватиме санкцій до українських можновладців
  Наступний матеріал
  Михаїл Саакашвілі - інтерв'ю 5 каналу [відео]
  Теги:
  Loading...