Луценко запропонував запровадити постійне відеоспостереження в усіх банках, навчальних та гральних закладах

  Мешканці Мелітополя продовжують звертатися за медичною допомогою через вибухи, що сталися у вівторок в Ощадбанку. За останніми даними постраждали 32 людини. На лікарняних ліжках - 20-ро травмованих, четверо - у тяжкому стані. Правоохоронці затримали одного з зловмисників. Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, коментуючи Мелітопольські події запропонував запровадити постійне відеоспостереження в усіх банках, навчальних та гральних закладах.
  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України: "Событие в Мелитополе свидетельствует о крайней необходимости установления видеонаблюдения в банковских учреждениях, детских учреждениях, включая школы и в местах концентрации денег, в частности игорных учреждениях. К сожалению, вчера профильный комитет Верховной Рады вновь отклонил соответствующий законопроект".

  Про це Луценко заявив на саміті міністрів внутрішніх справ країн СНД, що стартував у Лівадійському палаці.  Участь у ялтинському зібранні беруть 11 керівників міністерств. Головні теми: протидія злочинності, боротьба з наркотиками та  торгівля людьми. Заплановано підписання угоди про співпрацю між міністерствами внутрішніх справ Росії та України.
  Попередній матеріал
  Сутичками закінчився протест сталеварів у іспанському місті Віго
  Наступний матеріал
  Вибух у Багдаді - 9 людей загинули
  Теги:
  Loading...