Луценко призначив нового прокурора Чернігівської області

Генпрокурор назвав головний провал обласної прокуратури

У понеділок, 25 липня, генеральний прокурор Юрій Луценко під час візиту до Чернігова призначив нового прокурора області. Ним став Володимир Комашко. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Під час представлення прокурора Луценко заявив, що незаконне вирубування лісу є головним провалом Чернігівської обласної прокуратури.

"Перше питання – розкрадання лісу. З 2012 року у реєстр внесено 350 заяв про розкрадання лісу, а до суду із них направлено лише 11", - заявив чільник ГПУ, підкресливши, що,якщо прокурори в області не сприятимуть вирішенню цієї проблеми, на їхнє місце призначать нових.

"Друге питання – природні копалини. Під носом у правоохоронців відбувається незаконний видобуток копалин, який забирає із бюджету області величезні кошти. Мова йде про незаконний видобуток нафти із подальшим його транспортуванням аж на схід України. Наразі є 8 кримінальні провадження про пошкодження магістральних нафтогазопроводів, і з них до суду не направлено жодного. За чотири року це царство "врєзки" тут процвітало. Жодної справи не направлено до суду, і це означає, що їх продали. Хто продавав – тепер розбереться новий прокурор", - запевнив Луценко. Він додав, що всі організовані злочинні угрупування в області керувати більше не будуть: і це теж завдання для прокурорів.

/
/
/

Попередній матеріал
Анатолій Матіос – про гучні скандали у Міноборони та військовій прокуратурі
Наступний матеріал
Ворог посилює натиск на Маріупольському напрямку – застосована бронетехніка

Луценко ініціює перевірку всіх водоканалів і комуненерго на предмет відмивання держкоштів

Луценко: Особа, яка сприяла втечі "беркутівців" після розстрілів, сама була серед учасників Майдану

Луценко пригрозив "звільненням із ганьбою" правоохоронцям, які розкривають таємницю слідства

Луценко про завдання нових прокурорів: "Зупинити контрабанду лісу, або навчитися літати"

Луценко: ГПУ проводить внутрішнє розслідування через "злив" інформації

5 канал - трансляція наживо