Юрій Луценко
Юрій Луценко 5 канал

Луценко прокоментував напад із кислотою на активістку Гандзюк

  Уже завтра, 3 серпня, силовики зберуться на нараду, аби максимально швидко розслідувати останні гучні злочини в країні

  Останні гучні інциденти на півдні країни щодо проукраїнських активістів свідчать про існування скоординованого плану дестабілізації життя в цьому регіоні України. Про таке заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, коментуючи напад на активістку Гандзюк у Херсоні та вбивство АТОвця у Бердянську, передає "Укрінформ".

  "Я особисто переживаю і контролюю справу щодо пошкодження здоров'я пані Гандзюк у Херсоні. Єдине, що я хочу, це її співпраці з правоохоронними органами і, думаю, що ми зможемо всією силою правоохоронної системи знайти відповідь на це запитання. Тим паче, що справа Гандзюк, як тепер вже є очевидним, є лише частиною ланцюга антиукраїнських провокацій на півдні України", – зазначив очільник ГПУ.

  Він також додав: "Сьогоднішні події в Одесі засвідчили, що є скоординований план дестабілізації проукраїнського життя на півдні України".

  Луценко також заявив, що відповідна ситуація вимагає від правоохоронної системи "найкращої координації". 

  "І найкращою відповіддю буде така сама відповідь, яка була після вбивства активіста "Сармата", де підозрювані особи затримані. І зовсім не дивно, що один з них – снайпер "Торнадо". Звичайно, екс-снайпер "Торнадо". А інші також належали до специфічних сфер діяльності", – уточнив генпрокурор.

  За його словами, вже завтра, 3 серпня, відбудеться нарада силових відомств з цього питання.

  "Я буду завтра у Полтаві, а вже завтра ввечері проведемо нараду з силовиками про максимальну концентрацію для досягнення результату в усіх правопорушеннях, спрямованих проти відомих громадських активістів півдня України і не тільки", – розповів Луценко.

  Він додав: "У мене є відчуття, що почався план дестабілізації. І, звичайно, на це має реагувати силова частина держави".

  Як повідомляв 5.UA, в Херсоні 31 липня, напали на керуючу справами виконавчого комітету міської ради, відому активістку Катерину Гандзюк. Близько 8:30 ранку жінка вийшла з під'їзду, де їй назустріч ішов невідомий чоловік. Він тримав у руках посудину з рідиною і плеснув її в обличчя. Речовина потрапила жінці на спину, голову, руку, а також в око. Обпечені понад 30% тіла. 

  Попередній матеріал
  "Розважалися": бойовики обстріляли підлітків в окупованій Горлівці
  Наступний матеріал
  В УПЦ КП кажуть, що храми та лаври у Московського патріархату ніхто не відбиратиме
  Loading...