5.ua

Луценко перевірить ефективність використання коштів у Міноборони

  Радник президента України Юрій Луценко впевнений, що ефективність відновлених дій Антитерористичної операції на Сході обумовлена широким застосуванням українськими військовими високоточної зброї.
  Про це Луценко написав у своєму блозі на сторінці Facebook 2 липня.

  "Припинення вогню було використане також і для зміцнення Української армії. Ефективність її дій пояснюється зокрема збільшенням в рази кількості задіяних літаків і бронетехніки. В зону АТО нарешті ввезено 8 тисяч бронежилетів. Особливо результативно працює ( і зберігає життя наших солдат) високоточна артилерія, що прицільно знищує блокпости і окремі скупчення банд формувань", - написав Луценко. 
  Також він повідомив, що главу держави вкрай турбує неефектине використання деякими чиновниками у Міноборони тих ресурсів, які вже є на цей час, але до цих пір не задіяні в АТО.

  "Сьогодні за дорученням Президента буду розбиратися з причинами невикористання коштів, що знаходяться на рахунках МО", - повідомив Луценко.

  Нагадаємо, раніше інший радник - міністра внутрішніх справ Антон Геращенко - заявив, що аеропорт Луганська контролюється українськими військовими, однак садити в ньому літаки немає можливості.

  Також повідомлялось про те, що минулої ночі проросійські терористи здійснили мінометний обстріл пункту пропуску "Новоазовськ", що на кордоні з Росією у Донецькій області. 
  Попередній матеріал
  ЄС ще на 5 днів відкладає обіцяні санкції проти російської економіки
  Наступний матеріал
  Росія перекрила четвертий пункт пропуску на кордоні з Україною
  Loading...