Луценко особисто приймав громадян у райвідділі міліції

  Особисто поскаржитись головному міліціянту країни на його підлеглих - таку досить унікальну можливість мали мешканці одного з районів Черкащени. Луценко особисто приймав громадян у райвідділі міліції - приїхав туди після того, як у газеті дізнався про зловживання міліціянтів. Скарги вуслухав, а потому поїхав саджати - не злочинців, дерева!
  У вихідний день у Золотоніському райвідділі-черга. Сьогодні громадян приймає сам міністр. Заходять за списком. Поспілкуватися особисто з головним міліціонером країни встигли більше 30 громадян. Вони скаржились на зловживання з боку районної міліції. У те, що пан Луценко їм допоможе - не надто вірять, але спробою не нехтують.

  Микола Сердюк:
  - Я писав, приходив до мене ответ. Так от чи попало до нього? Чи хтось другий...А це хочу попасти на прийм.
  - Сподіваєтесь допоможе?
  - Як мертвому кадило допоможе. Дуже допомагає?

  Приїхати в район міністра спонукали зловживання у Золотоніській районній міліції, про які  він дізнався з газети. Після прийому громадян - зібрав особистий склад райвіділку та дав їм прочухана.

  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України: "Те що їм дозволено тут,щодо підозрюваних, вони виплескують і на вулицю до просто мирних громадян.Начальник не зумів створити атмосферу закону, який один для всіх".

  Начальник міськвідділку "не зумів", але на посаді залишився. Міністр оголосив йому догану "про неповну службову відповідність". Відразу звідти Луценко вирушає саджати дерева у Суботові. Але й там його хапають за руку і просять допомогти. Цього разу - церкву добудувати.

  - Побеспокойтеся, Юрій Володимирович. Ми за вас голосували, я організатором була по поводу Нашої України. Я тут попід хатами піряла.
  - Я відслужу.
  - Хорошо.

  І міністр почав допомагати - із лопатою в руках висадив більше десятка дерев навколо недобудованого храму.

  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України: "Не, субота у мене не вихідний.У мене такі традиції-ходити у суботу на роботу без галстуків. А так ми завжди працюємо, але хіба це робота.Це для душі, це приємно".

  Юрій Луценко відсьогодні пообіцяв постійно навідуватися у райони. Щоб і роботу своїх підлеглих контролювати, і з лопатою "душею відпочивати".

  Анна Мірошниченко, Олена Сорокіна, 5 канал
  Попередній матеріал
  Олімпійський вогонь прибув до Африки
  Наступний матеріал
  Далай-Лама визнає право Пекіна на Олімпійські Ігри
  Теги:
  Loading...