Луценко обіцяє підтримку сім`ям загиблих правоохоронців

  Міліціонерів, які загинули при виконанні обов`язків, згадують в Україні. Цього року жертвами стали вісім правоохоронців. Ще 160 - поранені. Усього ж за роки незалежності загинуло близько тисячі правоохоронців.

  Сьогодні до Дня Пам`яті загиблих родичі традиційно поклали квіти до монумента Скорботної Матері у столиці. Вшанувати пам`ять міліціонерів прийшов і міністр внутрішніх справ. Юрій Луценко пообіцяв допомогти сім`ям загиблих у вирішенні будь-яких побутових проблем. Міністерство також оплатить навчання їхніх дітей. До Дня Памяті кожній постраждалій родині вже видали по 5 тисяч гривень.

  Ніна Литвинюк, вдова міліціонера: "Єдине, що залишається сім`ям загиблих правоохонців, які жертвували собою свідомо заразди інших,- це ота незабутність, незабутність, пам`ять. Це важливо нам, нашім дітям. І я сьогодні іду цією площею і мені здається... вони нас бачать...ось так..." (плаче)

  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ: "МВС візьме на свої плечі всі витрати по вихованню дітей, підтримці батьків, близьких. Ви знаєте, що відкриті двері нашіх інститутів для всіх, хто хоче поступити в систему освіти міністерства внутрішних справ із сімей загиблих працівників. Але головне, що я буду вимагати від керівників - щоби двері внутрішних департаментів були відкриті вам в будь-яку хвилину".

  Попередній матеріал
  Пам`ять загиблих у катастрофі ТУ-154 вшанували під Донецьком
  Наступний матеріал
  Янукович: Ющенко не мав права підтримувати Грузію від імені України
  Теги:
  Loading...