Луценко, Гримчак і Стогній побилися після програми Шустера

  Гості одного з популярних телешоу побилися після ефіру. За однією версією, бійка виникла між радником міністра внутрішніх справ Костянтином Стогнієм та колишнім шефом МВС Юрієм Луценком.

  Як повідомив директор Департаменту зв`язків із громадськістю МВС України Дмитро Андрєєв, Стогній, заступився за ветерана міліції, якого за часі Луценка у міністерстві посунули в черзі за квартирою. За іншою версією, конфлікт виник між Стогнієм та депутатом-самооборонцем Юрієм Гримчаком. Гримчак звинуватив Стогнія у незаконному отриманні трьох міліцейських звань. Під час сутички депутат начебто штовхнув міліцейського радника і той впав на чужу машину.   

  Дмитро Андреєв, директор департаменту зв`язків з громадськістю МВС України: "Після закінчення програми Стогній з Гецелюком виходили зі студії Савіка Шустера. І в момен, коли шла розмова,як можливо відновити ці черги, колишній міністр внутрішніх справ пан луценко сказав, що квартиру можна отримати, якщо, ну скажімо так, зробити оральний контакт із міністром внітрішніх справ. Після цього Стогній вдарив пана Луценка в обличчя".

  Попередній матеріал
  $1 млн, для на боротьбу з кризою, Італія витратила на концерт Елтона Джона
  Наступний матеріал
  Бійка після програми Шустера: у НС вимагають звільнити Стогнія
  Теги: