Лутковська: Я сподіваюся, що найближчим часом візити в СІЗО будуть частими

Святослав Свірець дуже добре знає специфіку деяких досить закритих місць, куди не завжди можуть зайти представники громадськості, зазначила Лутковська

Найближчим часом візити в СІЗО почастішають. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявила Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.

"Я дуже розраховую на те, що нове призначення, яке сьогодні анонсував генеральний прокурор, призведе до того, що такі візити (до СІЗО - 5.ua) будуть частими. Тому що генеральним прокурором було проанонсовано, що директором департаменту, який займається дотриманням прав людини в системі якраз позбавлення волі, цю посаду обійме колишній координатор Уповноваженого з прав людини в Рівненській області пан Святослав Свірець. Я дуже на це розраховую, тому що пан Свірець, по-перше, був прекрасним регіональним координатором, це мої очі у вуха в регіонах - не можна бути ефективним без присутності на місцях", - зазначила вона.

Лутковська додала: "Він дуже добре знає навіть специфіку по деяких досить закритих місцях, куди не завжди можуть зайти представники громадськості, наприклад, в систему психіатрії. Пан Свірець там був. Відповідно у мене дуже серйозні розрахунки на те, що найближчим часом в зв'язку із цим призначенням ми дійсно будемо мати чудову співпрацю і такі візити продовжаться".

Нагадаємо, сьогодні генпрокурор Юрій Луценко, голова СБУ Василь Грицак та Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська нагрянули з перевіркою в СІЗО служби безпеки.

Попередній матеріал
Порошенко поговорив з Меркель і Олландом – про Донбас, санкції і візи на Євро-2016 для українців
Наступний матеріал
Луценко звільнив з ГПУ скандального екс-посадовця міліції

Грицак: Російські ГРУшники планували підірвати СІЗО служби безпеки

Генпрокурор озвучив результати перевірки СІЗО СБУ в Києві

Мінливості долі: Луценко відвідав свою камеру у Лук'янівського СІЗО

Поліцейський Олійник заявив, що його били в СІЗО

У Лук'янівському СІЗО проводять комплексну перевірку

5 канал - трансляція наживо