5.ua

Луганський суд не побачив примусового залучання дітей до заходів із символікою ПР [відео]

  У листопаді минулого року батько восьмикласника Костянтин Реуцький звернувся з позовом до суду з вимогою визнати незаконними дії Луганської облдержадміністрації, міськвиконкому та Партії регіонів. На його думкою 3 вересня під час святкування 70-ї річниці визволення Луганщини від фашистів його сина примусово привели на мітинг Партії регіонів і використали для партійного піару. Чиновники ж звинувачення відкидають і задоволені рішенням суду. За їхніми словами будь-яка політична партія може прийти із політичною символікою на міські та обласні заходи. Позивач із рішенням не згоден і вже готує позов до Європейського суду з прав людини.

  Костянтин Реуцький, позивач:«Для нас очевидным является нарушение прав моих прав, моего сына и тысяч других детей, которых в принудительном порядке заставили участвовать в этом митинге ставшем визитной карточкой Партии регионов».

  Вадим Лазніков, начальник юридичного відділу Луганської облдержадміністрації: «Школьники стояли действительно вдоль дороги на которой проходила военная техника. Был военный парад. Конечно же школьников туда пригласили чтобы они увидели. Тут же неподалеку стояли молодые люди с флагами Партии регионов. Но они в праве были подойти и тоже наблюдать за парадом военной техники. Кто бы их мог оттуда попросить? Конечно нет. Это было бы противозаконно, если бы им сказали вы нам мешаете с флагами Партии регионов».

  Попередній матеріал
  Пояркова допитували понад 2 год. у справі наїзду на інспектора ДАІ [відео]
  Наступний матеріал
  Наприкінці січня до України прибуде делегація від ЄП