Луганщина без води: через спеку обміліли водозабори (відео)

  На Луганщині воду подають за графіком - у Краснодоні тричі на тиждень, у Суходольську - двічі. Посадовці кажуть - бракує води, через тридцятиградусну спеку обміліли водозабори. Та й мешканці, за їхніми словами, теж винні - не вміють економити.

  Стовпчик термометра у Краснодоні вже кілька тижнів не опускався нижче 33-х. Обуренню зневоднених містян немає меж.

  Влада міст Суходольськ і Краснодон каже, що вимушені обмежувати водопостачання населенню. Дають воду за графіком - приватному сектору кілька днів на тиждень. До висоток — за годинами. Утім через мінімальний тиск у мережі вода є лише на перших двох поверхах. І то не завжди.

  Сергій Ізмайлов, заступник Краснодонського міського голови: “Воды в жаркое время стало не хватать, пришлось вмешиваться в работу автоматики, устанавливать почасово... Поэтому такая ситуация".

  Водозабори втрачають запаси через аномальну спеку. Життєдайна волога швидко випаровується. Проте основна провина, переконує чиновник від ЖКГ, лежить на самих містянах, мовляв, люди поливають городину.

  Сергій Ізмайлов, заступник Краснодонського міського голови: «Мы подаём городу на 35-40% воды больше, чем необходимо по нормативам. Расход идёт неконтролируемый на полив».

  Сергій Махуренко, начальник управління ЖКГ Луганської облдержадміністрації: "По области в связи с жаркой погодой жалоб очень много на недостаток воды... Народ очень много берёт воды на полив приусадебных участков".

  Обласні чиновники пропонують містянам почекати. Кажуть, за два тижні воду матимуть в усіх квартирах.  

  Максим Сисоєнко, Віктор Прокопенко, Луганщина, 5 канал 

  Попередній матеріал
  На фестиваль джазу до Коктебеля приїдуть "АукцЫон" та вокаліст "De Phazz"
  Наступний матеріал
  Звільнені з полону моряки "Фрігії" завтра прибудуть до України
  Теги: