5 канал

Поліція йде у школи: "Локальне рішення для локальних проблем"

Новий проект має запровадити новий підхід у роботі патрульної поліції щодо взаємодії з громадськістю

Сьогодні, 13 квітня 2016 року в Києві Нацполіція презентувала проект патрульної поліції України - Community policing. Програма запрацює у кожному населеному пункті, де є поліція.

Проект презентував, зокрема, представник патрульної поліції Олексій Зібар: "Основна робота поліції - це превенція правопорушень. Перший блок – Community Policing як такий, і другий блок – це взаємодія зі школами. Community Policing, навожу приклад: є правопорушення в певному районі. Збирається консультативна група громадян, це мешканці цього району, можуть бути представники підприємств і поліцейські. Вирішують, чому саме трапляються проблеми в цьому районі, наприклад, недостатня освітленість. Поліцейський у цьому випадку виступає як консультативний елемент і підказує, що треба встановити додаткове освітлення. Зв'язується з комунальними службами, встановлюється освітлення і таким чином кількість правопорушень зменшується".

Окрім того, Зібар окреслив, як буде реалізовуватися цей проект у школах: "У взаємодії зі школами найголовніше – це те, що майбутнє наше покоління – це ті люди, які прийдуть на роботу в поліцію, у владу і це ті люди, які будуть майбутнім нашої країни. Дуже важливо, щоб їх не лякали поліцейські. Важливо, щоб вони могли підійти до поліцейського з проханням про допомогу. І поліцейський їм, звичайно, допоможе". 

5 канал

Голова Нацполіції Хатія Деканоідзе зауважила: "Наші патрульні поліцейські з радістю пішли в цей проект… Найголовніше – розвиток, взаємодія і звичайно, довершеність".

Як повідомляв 5.ua, в Україні мають намір створити військову поліцію.

 

Попередній матеріал
"Ісламська держава" зруйнувала "Ворота Бога", яким понад 2 тис. років
Наступний матеріал
В Донецькій області трапились обвали на двох шахтах: є жертва і поранені
Теги:
Loading...