Facebook / Vasily Exdancer

"Локальна перемога": бійці 41-го батальйону отримали премію за підбиту ворожу БМП

Бойовий епізод набув розголосу після того, як бійці опублікували відео підбиття у Facebook

Бійці 41-го окремого мотопіхотного батальйону 72-ї моторизованої бригади отримали премію за підбиту у квітні російську БМП. Про таке написав один із офіцерів частини, Василь "Дансер", у своєму Facebook.

Лейтенант повідомив: "Нє, поки не глобальна перемога, але наша локальна перемога. Тільки що прийшли хлопцям гроші за знищену БМП! Ту, що в квітні відпрацювали. Велетенська уважуха тим старшим начальникам, хто контролював і вів процес, а саме: штабу 41 омпб, штабу 2б тгр 72 омбр, і самому командуванню 72 омбр".

Василь "Дансер" зазначив – премія для фронтовиків має не стільки матеріальне, скільки моральне значення: "Коли боєць відчуває, що командири за нього – це важливо. Правда важливо. Чудово, що це взагалі сталося. Погано, що потрібні були стусани, крики, скандали і розслідування в Facebook.Знову виходить, що ті командири, хто тут з нами, в полях – занас. Головком і НГШ – теж, тверезо розуміють що бійцям премію потрібно виплачувати о.б.о.в.я.з.к.о.в.о... А ось ті, хто між (штаб сектора, штаб АТО і ось це ось все), там важко".

"А ми виглядаємо в прилад спостереження нові цілі... І чекаємо гроші за другу підбиту БМП", – завершив своє повідомлення офіцер, і опублікував фотодокази отримання премій.

/
/
/

Нагадаємо, 25 травня лейтенант Василь "Дансер" опублікував у Facebook відео, на якому зафіксовано знищення російської бронетехніки. У штабі АТО зазначили, що після цього бойовики, які пішли у наступ, змушені були відступити. Наступного дня бійцям зателефонував Президент.

Попередній матеріал
На Львівщині бджоли покусали пасічника до смерті
Наступний матеріал
Порошенко підписав зміни до закону про суспільне телебачення

Президент зателефонував бійцям, які знищили російську БМП: тільки так ми зможемо перемогти "Мордор"

Поблизу Новотроїцького бійці відбили атаку бойовиків та знищили ворожу БМП

Штаб: поблизу Опитного бойовики б'ють з БМП, зенітних установок та гранатометів

П’яні військові РФ збили на БМП електроопору, залишивши окуповане місто без світла