Фото: Віталій Уманець / facebook.com

Люди в Будинку профспілок загинули миттєво, а не через пожежу - начальник ДСНС в Одеській області

  Під час пожежі в будівлі профспілок у Одесі 99.9 % людей загинули за лічені секунди, а не задихнувшись від диму або угарів від вогню.


  Про це заявив на своїй сторінці в Facebook начальник ГУ ДСНС України в Одеській області Володимир Боделан.

  "Займання центрального сходового проходу на перших двох поверхах сталося буквально за лічені секунди, після чого пішов якийсь хлопок, і було видно, що від цього хлопка моментально затух вогонь. І в цю ж секунду на землі опинилися кілька людей, що випали з будівлі з боку чорного входу. Більшість з них були живі і навіть на своїх ногах покидали це місце. Але буквально через пару десятків метрів падали без свідомості, і їх подальший трагічний результат всім відомий." – зазначив Боделан

  "Я впевнений , що 99.9 % людей загинули в будівлі профспілок за лічені секунди, а не задихнувшись від диму або угарів від вогню. Але для цього є судмедексперти, дочекаємося їх висновків" – наголосив Боделан.

  Нагадаємо, 2 травня в центрі Одеси відбулися зіткнення між сепаратистами і прибічниками єдності України. Сепаратисти застосували вогнепальну зброю і вбили кількох людей, в той же час прибічники єдності в масовій бійці відтіснили проросійських активістів, знищили їх наметове містечко. 

  Внаслідок подій сталася пожежа в будинку профспілок, який займали сепаратисти, через що загинуло кілька десятків людей.  Після зіткнень в місті було госпіталізовано більше 170 людей, двоє з них померли. Всього під час зіткнень 2 травня в Одесі загинули 46 людей.
  Попередній матеріал
  Туреччина: у місті загибелі шахтарів спалахнув протест
  Наступний матеріал
  Шахтарі Донбасу виступають за єдність України – профспілка
  Теги:
  Loading...