Літній табір у казармах [відео]

  Літній табір у казармах. Під Києвом на базі Головного управління внутрішніх військ на десять днів отаборилися ті, хто в майбутньому хочуть поповнити лави військовослужбовців та міліціонерів. Майже півсотні хлопчаків, частина з яких - сироти і діти з неблагополучних сімей, живуть під наглядом інструкторів, які пройшли Афганістан. Чи захочеться після такого в армію, запитувала Ольга Петрів.

  Керівник табору: Рота підйом у них тут. Казарма наче футбольний фан-клуб. Постільна білизна витримана у символіці двох команд - "Динамо" і "Шахтаря". Між собою хлопці не сваряться, сплять згідно з уподобання.

  Сьогодні у військовому таборі входини. Оркестр, святкова лінійка і надихаючі слова про те, що український міліціонер - це дядя Стьопа.

  Столи вгинаються від пістолетів і автоматів. Дітлашні показують, з чим дяді Стьопи в міліцейській формі ходять вулицями.

  Паряться на сонці живі моделі. Танкісти і грізні охоронці громадського порядку. Та найдужче усіх притягує ось цей персонаж. Замаскований під дерево.

  Наче в театральній ложі - під крилом літака - дітям показують шоу. Усе стається за лічені секунди. Видовищний штурм будівлі, звільнення заручників, затримання злочинців. Після такого усі хочуть податися в снайпери.

  Це хоч і не армія, та по команді тут роблять усе. Під наглядом дають інтерв’ю. Навіть біля ліжок стоять усі однаково. І хоч це і літній табір - жодних дискотек. Попереду у них не одна смуга перешкод.

  І справжні стрілялки. Хоча Сава - уже настрілявся вдосталь. Пустив скупу сльозу майбутнього військовослужбовця тільки Мишко. Але як справжній чоловік, так і не зізнався, чому рюмсає.

  Ольга Петрів та Владислав Каретник, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Парижі проходить Міжнародна авіавиставка "Ле Бурже"
  Наступний матеріал
  КМДА виступає за проведення референдуму у столиці
  Теги: