ООН_МОЗ 5.ua

Ліки проти туберкульозу, гепатиту та для дітей із рідкісними генетичними хворобами купуватимуть міжнародні організації

  Препарати проти туберкульозу, гепатиту В та С, засоби для діагностики ВІЛ-інфекції а також ліки для дітей із рідкісними генетичними захворюваннями відтепер закуповуватимуть міжнародні організації.

  Відповідний договір із програмою розвитку ООН підписало Міністерство охорони здоров’я на загальну суму 620 мільйонів гривень. Перемови про передачу функції закупівель від МОЗ до міжнародних організацій тривали від весни. Для цього знадобилося вносити зміни до законодавства, ухвалити з десяток постанов Уряду, зазначає профільний міністр Олександр Квіташвілі.

  За його словами, препарати тепер завозитимуть до України вчасно. До того ж, вдасться заощадити, оскільки міжнародні організації закуповують ліки для багатьох країн світу одночасно.

  Гроші на рахунки партнерів надійдуть в середині листопада. Прогнозів щодо обсягів та часу прибуття першого вантажу поки що не роблять. Водночас, у програмі розвитку ООН наголошують, що працюватимуть без затримок та перебоїв. Утім ця допомога триватиме щонайбільше декілька років, допоки Україна не подолає кризу.

  Нагадаємо, півмісяця тому Мінохорони здоров’я також підписало меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ. До кінця року дитячий фонд зобов’язався закупити для українців вакцини: від туберкульозу, кору, паротиту, краснухи та гепатиту В.

  ХВОРІ НА ГЕМОФІЛІЮ ПРОСЯТЬ У МОЗ ЖИТТЄВО НЕОБХІДНІ ЛІКИ

  МОЗ ОГОЛОСИЛО ЗАКУПІВЛІ ЗА П'ЯТЬМА НАПРЯМКАМИ

  Попередній матеріал
  У Мінську домовилися про звільнення 20 полонених - ОБСЄ
  Наступний матеріал
  Окупанти готують "стихійну" акцію проти блокади Криму - ATR
  Теги:
  Loading...