5.ua

Лікаря на Донеччині відсторонили від роботи за забутий в тілі пацієнта інструмент [відео]

  Сам медик рішення Феміди коментувати відмовився. Утім, винним себе не визнає. Натепер він обіймає посаду завідувача Добропільського райцентру первинної медико-санітарної служби. Нагадаємо, із загостренням апендициту 76-річного пенсіонера шпиталізували до Добропільської райлікарні у 2007 році. Під час операції у тілі чоловіка лікар забув 15-сантиметровий хірургічний затискач. Протягом 5 років на скарги пенсіонера медики поставили щонайменше шість різних діагнозів. Під час підтвердження останнього, на томографічному знімку лікарі помітили хірургічний предмет. Операцію з видалення затискача провели у 2012-му. Нині стан 82 річного пацієнта – задовільний. Він готує позов із вимогою відшкодування моральної та матеріальної компенсації.

  Олексій Савостьянов, постраждалий: «Я ж не хворів абсолютно. Був – сила, молодость і красота. А так – погано, собственно говоря. Да зачем його садить, не він первий, не він послєдній. Мені б нехай моральний ущерб виплатили – і всьо дєло!»

  Олена Савостьянова, донька постраждалого: «Мы будем подавать гражданский иск на возмещение морального и материального ущерба. Потому, что на лечение дедушки ушли деньги, на реабилитацию ушли деньги, и за его мучения».

  Роман Перерва, заступник прокурора Добропільської міжрайонної: «Після вивчення ретельного вироку суду, буде вивчено питання можливого оскарження його в апеляційному порядку. Судом постановлено до 4-х років, а ми наполягаємо до 5 років». 

  Попередній матеріал
  ЦВК закінчив реєстрацію кандидатів на перевибори – їх стало 207 [відео]
  Наступний матеріал
  Голова КОДА відповів на звинувачення Радикальної партії судовим позовом
  Теги:
  Loading...