Олексій Мельниченко
Олексій Мельниченко 5 канал

Лікарі розповіли про стан потерпілого у ДТП за участю сина Шуфрича

Олексію Мельниченку провели три операції – дві на головному мозку та одну на нозі

Життю Олексія Мельниченка – це людина, яку збив син нардепа Шуфрича – загрози вже немає. Його лікування курують ізраїльські медики, їх спеціально привезли до України з Тель-Авіва, передає "5 канал".

Олексію провели три операції – дві на головному мозку та одну на нозі. Працюють із ним і українські фахівці, проте з рекомендацій своїх ізраїльських колег. Зараз стан постраждалого називають непроблемним. Він уже звівся на ноги та після шпиталізації одразу ж рушить на реабілітацію. Одним з її напрямів буде повернення пам'яті, адже зараз Олексій не пам'ятає моменту аварії.

"Статистичний ризик, який загрожує його здоров'ю, його життю, практично наближається зараз до нуля, якщо взагалі він вже не нуль. Тобто він дистанціювався кардинально від того моменту, коли ми думали, що є небезпека його життю. Моторний фон, він звичайно ще актуальний, він не бігає, але прогрес очевидний", – керівник відділення інтенсивної кардіології Першого Медцентру Тель-Авіва Ієгуда Лєві.

"Реабілітація, концепція якої дуже відома вже багато років. Американська концепція, яка була розроблена після В'єтнамської війни і потім була трошки адаптована для Ізраїлю. Олексій отримає саме таку реабілітацію, яку отримує наш ізраїльський спецназ", – керівник міжнародного відділу Першого Медцентру Тель-Авіва Роман Гольдман.

26 серпня син нардепа Нестора Шуфрича – Нестор Шуфрич-молодший – на пішохідному переході у Києві збив 31-річного чоловіка, якого госпіталізували з численними травмами. Син Шуфрича не залишав місця події, пішов на контакт із поліцією і почав давати пояснення. Стверджується, що він у супроводі адвоката пройшов наркологічну експертизу, яка засвідчила цілковиту відсутність алкоголю. 29 серпня слідчий повідомив про підозру. Прокуратура клопотала про запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, проте Шевченківський суд обрав запобіжний захід у вигляді особистої поруки батька.

Дивіться також фотогалерею на тему:

ФОТО: У ДТП на Рівненщині загинули 4 політологи і журналіст

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На київській Бесарабці вибухнув автомобіль – відео
Наступний матеріал
Стрілянина на Дегтярівській: поранені два киргиза, коли виходили з мечеті
Loading...