Лікар-волонтер отримав державну нагороду з рук глави МВС

  В МВС України було вручено держану нагороду лікарю-волонтеру Армену Нікогосяну.


  Про це прес-службі міністерства внутрішніх справ повідомила 3 листопада.

  Зокрема, повідомлено, що за сім місяців проведених в зоні АТО Армен Нікогосян врятував життя понад 800 солдатів, які виконують бойову задачу на Сході.

  "Під час нагородження ангел був у зоні проведення антитерористичної операції та боровся за життя наших бійців. Тому сьогодні у правоохоронному відомстві, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив нагороду герою особисто", - зазначили у МВС.

  " Я, сьогодні, відомому волонтеру, якого знають всі, хто був на передових позиціях у цій неоголошеній війні, хто добре знає і його швидку допомогу, і його з командою, за дорученням Президента України вручаю орден «За заслуги ІІІ ступеня». Він не потрапив на наше велике церемонне нагородження, тому що весь час їздить по самим незручним точкам, але це не значить, що у нас до нього менше поваги. Навпаки. Ми тебе вітаємо!, - заявив Арсен Аваков під час церемонії нагородження.

  Як повідомлялося раніше, українські військові, які захищають встановлений поблизу траси "Бахмутка" 31-й блокпост, отримали від російських бойовиків ультиматум з вимогою здати зброю і вийти з блокпоста, але у відповідь просто знищили ворога.
  Попередній матеріал
  Німеччина обурена визнанням офіційною Москвою терористичних "виборів"
  Наступний матеріал
  МЗС обіцяє почати випуск біометричних паспортів із 2015 року