5.ua

Лідер «Спільної справи» нелегально залишив межі України

  Нелегально покинув територію України, два дні тому,

   

  Олексадр Данилюк, координатор ГО «Спільна справа»: «Ми розглядаємо варіант мого повернення, але у випадку, якщо я зможу зробити собі якісь альтернативні документи тому що зрозуміло що по своєму паспорту я в’їхати не зможу, так само, власне, як я не міг по ньому виїхати. Були посилені пости, контроль на переходах і власне можливості як якимось іншим чинок крім того щоб пішки вночі через сніг перейти кордон не було».

  У МВС заявили, що Данилюка оголосили в розшук. Тим часом, у державній прикордонній службі «5 каналу» повідомили, що не володіють офіційною інформацією про те, що лідер «Спільної справи» виїхав з України.

  Олег Солободян, речник Державної прикордонної служби України: «Державна прикордонна служба України не має інформації про виїзд громадянина Данилюка за кордон. Якщо факт нелегального перетину кордону буде підтверджено, то це буде свідченням того що Олександр Данилюк свідомо порушив статтю 204 пункт 1 кодексу України про адміністративні правопорушення та буде притягнутий до адміністративної відповідальності».

  Попередній матеріал
  Ветерани Афганістану та «Правий сектор» домовилися з СБУ про звільнення затриманих активістів
  Наступний матеріал
  Суд вчергове переніс розгляд провадження проти Захарченка [відео]
  Теги:
  Loading...