Ляшко подав Авакову кандидатури до спецпідрозділу із судимістю та з посвідченням "ДНР"

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков впевнений, що добровольчі воєнізовані формування з патріотів України мають складатись з тих людей, які раніше не мали проблем із Законом. Натомість, за сприяння деяких політиків до цих підрозділів зараз намагаються потрапити люди, яким не можна давати в руки зброю.

  Про це Аваков написав на своїй сторінці у Facebook ввечері 16 червня.

  "Олег Ляшко, деякий час тому заявляв, що МВС і конкретно міністр Аваков не слухають його порад і - зраджують Україні, не створюючи на основі патріотів спецпідрозділ у Торезі. Чиста правда в тому, що я таки відмовив у зарахування до лав спецпідрозділу поданих ним (Ляшко) людей за списком. Причина проста - з перших п'ятнадцяти перевірених до зарахування кандидатів - одна людина знаходилась у розшуку, 11 осіб мали не погашені судимості (в тому числі четверо - по дві судимості). Половина з наданих до зарахування людей мали посвідчення т.зв. "добровольчої армії ДНР". Цих людей я повинен був озброїти за рекомендацією народного депутата Ляшка?! Ні - так не буде", - обурився глава МВС.

  Також він повідомив, що за наказом по МВС у Торезі все ж таки створено добровольчий спеціальний підрозділ.

  "Моїм наказом в цьому регіоні створено спецпідрозділ "Шахтарськ" у складі 150 осіб, що складається з жителів Шахтарська, Сніжного та Тореза. В даний час, формування та бойове злагодження цей підрозділ проходить на території Дніпропетровської області. По готовності підрозділ буде введено до складу сил, що беруть участь в АТО на території Донецької області", - підкреслив Арсен Аваков.

  Нагадаємо, що вперше в історії України державні кордони відтепер охоронятимуть снайпери.
  Попередній матеріал
  Керівництво "Нафтогазу" планує вирішити "газове питання" реверсом зі Словаччини
  Наступний матеріал
  НБУ тимчасово припинив роботу на Донеччині через загрозу життю працівників