Левко Лук`яненко продовжує добиватись зустрічі з Януковичем

  Зустрічі із Віктором Януковичем хоче Левко Лук`яненко. Колишній політв`язень і автор Акту проголошення незалежності хоче обговорити із Президентом важливі, на його думку, проблеми.
  Лук`яненко каже, що з попередниками Януковича регулярно зустрічався, і ніяких проблеми не виникало. Однак, за нинішньої влади зіткнувся із відмовою. Президентська радниця Олена Лукаш запевнила, що в Адміністрації Президента розглянули далеко не одне зверення Левка Лук`яненка і пообіцяла, що зустріч із Януковичем відбудеться, як тільки в нього буде час.

  Левко Лук`яненко, Герой України, політв`язень: "Я телефонував в Адміністрацію Президента і хотів, щоб мене записали на прийом. Мене там від одного телефона відправляли в інший, від іншого знову, і так далі. І це йшло колесом до багатьох, мені різні там поради давали. Я побачив, що це такий бюрократичний шлях, яким можна буде чекати тої зустрічі до нового потопу мабуть, і далі - як уже вийде. Якщо він мене прийме - буду говорити, якщо ні - ну, значить, тоді зафіксуємо цей факт".
  Попередній матеріал
  Мультфільм про податки "Місто мрії" переклали англійською мовою
  Наступний матеріал
  Смерть в`язня у Бучанській колонії розслідуватиме прокуратура [відео]
  Теги: