ЛАЗ та Renault робитимуть "швидкі" до Євро-2012 [репортаж, відео]

  Україна та Франція разом будуватимуть машини швидкої допомоги до Євро-2012. Про це домовилися міністр інфраструктури України Борис Колесніков із міністром транспорту Франції у німецькому місті Лейпціг. Там триває традиційний міжнародний транспортний форум. На захід зїхалися міністри транспорту з усього світу аби обговорити спільне у транспортній сфері.

  Транспорт повинен бути комфортним для людей. Така головна тема цьогорічного міжнародного транспортного форуму. Більш як 50 міністрів з усього світу приїхали поговорити про свої проблеми.

  Окрім зручного транспорт повинен бути безпечним заявляють на форумі. Щороку у світі на дорогах гинуть більш як мільйон 300 тисяч людей. Якщо нічого не робити у 2020 статистика буде у півтора разу більшою. Відтак пропонують ставити на авто більше датчиків.

  Безепечний для людей транспорт повинен бути турботливим до при роди. На форумі у Лейпцігу демонструють автобуси гібриди. Окрім пального можуть їздити на електриці без небезпечних викидів у довкілля.

  Нові автобуси неабияк зацікавили українського міністра. Електрики в Україні вдосталь. От тільки купувати такі із закордону не вигідно. Борис Колесніков пропонує задуматись вітчизняним виробникам.

  Будувати електричні автобуси для України питання перспективи каже міністр. А от на часі – мікроавтобуси для швидкої допомоги до Євро-2012. Про їхнє будівництвом український міністр домовився із колегою із Франції. Найближчим часом створять в Україні спільне підприємство між ЛАЗом та Renault.

  Роман Сухан, Денис Ковальов, з Лейпцігу, 5  канал

  Попередній матеріал
  Будинок в центрі Києва прикрасили графіті
  Наступний матеріал
  Уряд Лівії просить миру
  Теги:
  Loading...