Кислинський тільки суду розкаже - де взяв диплом

  Екс-заступник голови СБУ Андрій Кислинський дав свідчення у Міністерстві Внутрішніх справ щодо аутентичності свого диплома.

  Колишнього держслужбовця звинувачують у використанні підробленого документа про вищу освіту. За висновками комісії, у Національному Університеті імена Тараса Шевченка Кислинський не навчався, а пред`явлений ним диплом про закінчення історичного факультету - не справжній. Ця ж комісія рекомендувала Уряду передати результати перевірки до Генпрокуратури і МВС для порушення кримінальної справи. 

  Екс-держслужбовець планує доводити у суді, що його диплом справжній.

  Андрій Кислинський - колишній заступник Голови СБУ: "Давати пояснення МВС в цій ситуації, я вважаю, безглуздим. Тому що саме керівництво МВС по-перше, стало ініціатором цього скандалу, по-друге,  вони вже публічно заявили свою позицію. Я вважаю таку позицію упередженою, не професійною і тому буду давати всі пояснення виключно в рамках судового розгляду, тобто суду".

  У МВС повідомили, що поки не визначилися чи порушувати кримінальну справу проти Кислинського. Після його допиту зявилася потреба допитати інших осіб та провести додаткову перевірку документів.

  Попередній матеріал
  ООН та ВООЗ збирають гроші на боротьбу з пневмонією
  Наступний матеріал
  Черновецький хоче перевіряти ринки - щоб всі були в масках
  Теги: