5.ua

Київський суд розглядає справу проти екс-мера Черкас Одарича [відео] (ДОПОВНЕНО)

  Шевчен

  Його звинувачують у незаконних звільненнях працівників міськвиконкому, та невиконанні рішень суду про поновлення їх на посадах. Потерпілі у справі шестеро чиновників. Ті вимагають, від екс-мера, грошової компенсації, більше півмільйона гривень. Судове слідство відбувається у столиці, а не в Черкасах, за клопотанням самого Одарича. Таким чином, на його думку, можна буде уникнути політичного тиску на служителів Феміди. Кримінальне переслідування, колишнього міського голови, розпочалося після того, як його відправила у відставку міська рада.

  Наталія Кругляк, представник державного обвинувачення: "Усі його дії пов`язані з незаконним звільненням потерпілих стверджені судовими рішеннями, які пройшли суди вищої інстанції".

  Валентина Мироненко, потерпіла: "Я втратила можливість заробляти гроші. А я єдиний годувальник у сім`ї. На моєму утриманні малолітній син, про що було відомо міському голові".

  Сергій Одарич, колишній міський голова Черкас: "Трьох заступників міського голови я не звільняв. Їх звільняла Черкаська міська рада.Інших троє працівників, двоє із них були звільнені через виявлені порушення в їхній діяльності. Знову ж таки ініціатива йшла від відовідних заступників".

  Попередній матеріал
  МЗС: Росія та Україна будуть завжди стратегічними партнерами
  Наступний матеріал
  МВС проводить операцію з виявлення телефонних шахраїв [відео]
  Теги: