Київський райсуд Харкова дозволив затримати підозрюваного у кримінальному провадженні за фактом пожежі на заводі «Хартрон»

  Київський райсуд Харкова дозволив затримати підозрюваного у кримінальному провадженні за фактом пожежі на заводі «Хартрон». Його мають доправити до суду і обрати запобіжний захід. Про таке повідомила прокуратура області.  Раніше вона заявляла: винуватцем пожежі, в якій загинуло восьмеро людей і семеро постраждало, скоріш за все є керівник підприємства.

   

  Так само в прокуратурі говорять і про відповідальність компетентних органів -  держслужби з надзвичайних ситуацій, держпромнагляду і організацій, які приймали будівлю до експлуатації. Слідчі дії щодо них продовжуються і зараз. Трагедія сталася у середу на території ракетно-космічного підприємства. Горів цех, орендований ювелірною фабрикою. Деякі працівники, аби врятуватися, вистрибували з вікон четвертого поверху. 

  Володимир Суходубов, в.о. Прокурора Харківської області:«Направили уведомление про подозрение руководителю предприятия, на котором случился этот пожар, я умышленно не называю его имя для того, чтобы нам оперативным путем принять все необходимые меры . Кроме того, в группу ответственных лиц попадают и работники контролирующих органов. Для того, чтобы мы вышли с уведомлением  про подозрение в отношении контролирующих органов, нам необходимо еще ряд следственных действий и иных мероприятий».

  Попередній матеріал
  Не здійснювати протиправних дій закликали бійців «Беркуту» учасники Автомайдану
  Наступний матеріал
  У Лівії загинув заступник міністра промисловості
  Теги:
  Loading...