Facebook / КП Київський метрополітен

Київський метрополітен: на чотирьох станціях почали працювати каси виключно з картками метро

Відповідні каси відкрито на "Вокзальній", "Хрещатику", "Академмістечку" та "Майдані Незалежності"

На чотирьох станціях київської підземки почали працювати каси виключно з картками метро. Про це повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен".

Так, вказані каси відкрито на "Вокзальній", "Хрещатику", "Академмістечку" та "Майдані Незалежності". Їх можна ідентифікувати за написом "Картки метро". Водночас на вказаних станціях продовжують функціонувати каси з продажу жетонів. 

"Ці зміни дозволять вдосконалити обслуговування пасажирів, оскільки картками уже користується більше 60% загального пасажиропотоку. У такій касі пасажир може придбати картку або проїзний, обрати вигідний для себе тариф, поповнити ресурс або здати картку та повернути заставну вартість", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають у метрополітені, жетон поступово виводиться з обігу у столичному метро і одночасно проводиться робота з автоматизації процесів. Відповідно каси працюють з обмеженою кількістю жетонів, а в автоматах їх можна придбати скільки кому потрібно.

Також пасажири можуть оплатити проїзд безпосередньо на жовтому турнікеті, скориставшись будь-якою безконтактною банківською карткою.

Попередній матеріал
США закликали Росію не використовувати газ, як політичну зброю
Наступний матеріал
МОЗ подало апеляцію на ухвалу суду щодо відновлення Амосової на посаді ректора НМУ ім. Богомольця