Facebook / Петро Порошенко

Київський бронетанковий завод презентував новітній кулеметно-гранатометний модуль

На нього встановлена інноваційна комп'ютерна система управління вогнем "Каштан", яким можна управляти дистанційно

Київський бронетанковий завод, що входить до складу "Укроборонпрому", розробив новітній кулеметно-гранатометний модуль для бойової техніки. Про це повідомили у прес-службі "Укроборонпрому".

Зазначається, що на нього встановлена інноваційна комп'ютерна система управління вогнем "Каштан", розроблена київським "НВП "АТ-системи" та призначена для дистанційного управління зброєю з прицільними відеокамерами.

При цьому особливістю системи "Каштан" є те, що вона будується на базі електроніки універсального захищеного комп'ютера і мікропроцесорів.

"Тут використані всі сучасні підходи до автоматизованих систем відеоконтролю, інтелектуальної обробки зображень і управління. Крім того, до системи можна підключити відеокамери різного типу і різної кількості", – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що можливості системи "Каштан" дозволяють вести спостереження за ціллю вдень на відстані 1,8-8 тис. м і 600-2 тис. м вночі. Вона виявляє цілі типу БМП на дальності 500-4 тис. м лише за 15 секунд.

Кулеметно-гранатометний модуль призначений для ураження живої сили, транспортних засобів, наземних та низьколетячих об'єктів. Він може встановлюватися як на колісні та гусеничні транспортні засоби, так і на стаціонарні об'єкти.

Крім того, озброєння складається з 30 мм автоматичної гармати ЗТМ-1 або 2А72 з боєкомплектом 400 пострілів, спареного з гарматою кулемета КТ-7,62 або ПКТ з боєкомплектом 2000 патронів, 30 мм автоматичного гранатомета АГ-17, 81 мм комплексу постановки димових завіс 902В "Хмара". За вимогою замовника можна встановити ПТРК.

Про новітній модуль написав і Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook. Президент наголосив: "Українська армія невпинно зміцнюється та модернізується! ... Ми зробимо все, щоб у наших захисників було найсучасніше озброєння!"

Як повідомляв 5.ua, ЗСУ отримали на озброєння новий піхотний кулемет українського виробництва "Маяк КМ-7,62"

Попередній матеріал
Минулої доби окупанти розпочали потужну артпідготовку під Авдіївкою – штаб АТО
Наступний матеріал
У столичному метро запустили різнокольоровий потяг

За 2 роки Міноборони прийняло на озброєння 28 одиниць озброєння та техніки

Протягом року армія планує прийняти на озброєння 24 нові зразки зброї

На озброєння українського війська прийнята нова модифікація БТР-4

Лисенко: Бойовики "ДНР" налагодили виробництво "Град-Партизан", яких ніколи не було на озброєнні української армії

Міноборони взяло на озброєння БТР-3

Романов: Через заступника міністра оборони вітчизняні безпілотники досі не взяті на озброєння армії