Київ та Львів зіткнулися із першими незручностями Євро-2012

  Київ та Львів зіткнулися із першими незручностями Євро-2012. У містах почали споруджувати фан-зони. Так, центр столиці паралізований через перекриття вулиць. Для проїзду закрили Хрещатик, вулицю Шота Руставелі, Еспланадну, Рогнідинську, частини Васильківської, Жилянської, Саксаганського, бульвару Лесі Українки та багатьох інших. Зранку центр Києва потонув у пробаках. Подробиці у матеріалі Андрія Ковальова.

  Андрій Ковальов, 5 канал: "Традиційно центральну вулицю столиці перекривають на вихідні і святкові дні з 8 ранку і 22 вечора. Тепер же на радість вболівальникам, Хрещатик буде перекрити цілодобово".

  До 7 липня територія від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького стане фан-зоною Євро-2012. Проте радощів уболівальників не поділяють столичні автолюбителі. Зате київські пішоходи збільшенню ареалу вільного пересування без машин - радіють.

  Перший перехожий: "Прекрасно тут працюємо, спокійно, тишина, дуже чудово, дуже подобається. Увесь час хай так буде, машини забрали і чисте повітря і де пройтись і туристам є де пройтись".

  Другий перехожий: "Да нам очень нравиться, что ми вот гуляем и нам никто не мешает, свободно, отлично".

  У ДАІ оптимістично прогнозують: перекриття центральних вулиць до ускладнень на дорогах не призведе. Тому що і обмеження руху анонсували давно. І буклетів спеціальних, які вказують шляхи об`їзду - надрукували. І гарячу лінію, де консультуватимуть навіть англійською - створили.

  Наталія Сторожик, речник ДАІ Києва: "Ми сьогодні розповсюдили і максимально розташували ось такі дорожні знаки з номер телефону ДАІ міста Києва. У разі необхідності, якоїсь потреби - звертайся на телефон гарячої лінії".

  Тим же, хто живе у центрі столиці, радять брати в міськ-адміністрації перепустку на в`їзд до фан-зони. А ще обов`язково мати із собою паспорт. Водії кажуть: запропоновані кроки ситуації не врятують.

   Перший водій: "Пробки есть пробки, а дальше ещо хуже будет".
   
  Другий водій: "Чим більше людей тут буде, чим більше транспорту сюди приїде то мабуть буде гірша ситуація. Треба будувати підземні дороги".

  Андрій Ковальов, Олександр Зименко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Міжнародний гольф-турнір відбувся у передмісті Києва
  Наступний матеріал
  Аварія на автомобільному ралі в Ірландії: 2 людей загинули
  Теги: