Київ припинив приймати сміття зі Львова

  Загалом за час дії домовленостей було завезено трохи більше 6 500 тонн сміття

  З 1 серпня, у зв'язку з тим, що на сміттєспалювальному заводі «Енергія» розпочато планові ремонтні роботи, Київ припинив приймати сміття зі Львова. Про це заявив директор КП "Київкомунсервіс". Євгеній Русін, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації.

  "Першого числа завод став на плановий ремонт, і ми припинили приймати як львівське сміття, так і київське. Відходи, які раніше направлялися з Києва на завод «Енергія» тепер направлятимуться на полігон № 5. Як правило, ремонтні роботи відбуваються упродовж серпня. Цього року заплановано ремонт бункеру ТПВ, де передбачено замінити близько 10 тонн металевих конструкцій, ремонт труби димових газів, дренажної системи бункера, а також ремонт електрофільтрів", – розповів директор КП "Київкомунсервіс" Євгеній Русін.

  Загалом за час дії домовленостей було завезено трохи більше 6 500 тонн сміття. За червень-липень на заводі було спалено трохи більше 42 000 тонн. Впродовж 6 тижнів щоденно до Києва завозили до 200 тон відходів, які сортувались та у подальшому спалювались на заводі "Енергія" ПрАТ "Київенерго". Така допомога було тимчасовою і можливою лише у зв’язку з відпускною кампанією та сезонною зміною у морфології сміття.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Львівська міська рада планує залучити силовиків до охорони Грибовицького сміттєзвалища в нічний час. За попередніми розрахунками, така охорона коштуватиме до 150 тис. грн щомісяця.

  Попередній матеріал
  Безжалісна хімічна атака у Сирії: постраждали щонайменше 30 осіб – правозахисники
  Наступний матеріал
  Порошенко: однією зі складових ЛипПолУкрбриг є українські десантники

  Грибовицьке сміттєзвалище знов палає: на пожежу вирушили 3 загони рятувальників

  Голова Львівської облради – про сміття, тарифи та зміни у стосунках з Польщею

  Як парагвайський оркестр перетворює сміття на музикальні інструменти

  У Миколаєві втретє загорілося несанкціоноване сміттєзвалище