5.ua

Кияни "демонтували" паркан рейдерської забудови на Княжому Затоні [відео]

   Боронити автомобільну стоянку спершу словом вийшли кілька десятків мешканок мікрорайону Осокорки.

  Олена Гаврилова, місцева мешканка: «Мы против того, чтоб вместо стоянки нашей были тут две многоэтажки, свечки, вроде как, по плану здесь должны быть. Все эти машины уйдут во дворы, во дворах и так протолкнутся негде, ни скорая, ни пожарная подъехать – вообще невозможно будет».

  Алла Лагунова, місцева мешканка: «А хто з нами радився – ніхто з нами не радився. Начали стройку і все».

  Напередодні на подвір’ї їхніх будинків з’явилися бетонні плити, які у перспективі, переконані активісти, стануть будівельним парканом. Такого сусідства місцеві не хочуть.

  Лідія Максимівна, місцева мешканка: «Неможна нікуди ні подивиться, вже скоро на небо вже полізуть, діти дивляться з вікна - куди дивиться?»

  Бетонний паркан на Княжому затоні не залишив байдужим свободівця Ігоря Мірошниченка. Нардеп мешкає неподалік і у четвер зібрався втрутитися по-депутатськи.

  Ігор Мірошніченко, народний депутат, «Свобода»: «Подам запит з цього приводу в прокуратуру, подам в міліцію, а архбудконтроль і в всі інші відповідні органи для того, щоб вони перевірили законність виділення цієї земельної ділянки і законність цієї будови».

  Боронити територію ділом – прийшли з десяток молодиків. Обличчя ховають і переконують – вирости хмарочосам не дадуть.

  Молодик в масці: «Ми вирішили поламати паркан внаслідок того, що це незаконна забудова».

  Молодик в масці: «Якщо цього не будемо робити ми, мешканці району, це нікому не буде потрібно. Так, це наш життєвий простір, який ми повинні захищати і відстоювати будь-якими засобами – наприклад такими, як зараз».

  Свіжоповалені бетонні плити молодики у спокої вирішили не залишати. Взялися за кувалди.

  Молодик в масці: «Це повний «безпрєдєл», який проісходить. Ми знищуємо цей безлад, який твориться в нашій країні. Щоб не можна було потом установити цей забор знову».

  Ані правоохоронців, ані представників забудовника на місці не було.

  Ксенія Дворнікова, Іван Наконечний, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Під ВРУ мітингували прихильники опозиції [відео]
  Наступний матеріал
  У Таїланді помер російський турист-підліток
  Теги:
  Loading...