slovoidilo.ua

Квіт пропонує звільняти вчителів, які допомагали "ДНР" та "ЛНР"

  Міністерство освіти заявляє про необхідність звільнення педагогів, які заплямували себе участю в терористичних організаціях "ДНР" і "ЛНР" або пособництвом їм.


  Про це сказано в листі міністра освіти Сергія Квіта, направленому місцевим органам управлінь освіти та керівникам навчальних закладів, пише УНІАН.

  Міністр звертає увагу на те, що в той час, коли більшість педагогічних і науково-педагогічних працівників проявляють високу громадянську позицію і патріотизм, інша, незначна частина осіб з їх числа брала участь в організації так званих "референдумів" у Донецькій та Луганській областях або навіть стала безпосереднім учасником терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР".

  "Участь в антидержавній діяльності повинна тягнути за собою правові наслідки, які визначені законодавством, зокрема Кодексом законів про працю", - наголосив він.

  У зв'язку з цим, Квіт рекомендував прийняти до уваги зазначені вище обставини і забезпечити, щоб навчально-виховний процес в системі освіти забезпечували особи, які не заплямували себе в терористичних організаціях або пособництвом їм.

  Зі свого боку Міносвіти і Держінспекція навчальних закладів будуть моніторити рішення цього питання, додав міністр.
  Попередній матеріал
  У Горлівці звільнено 17 заручників - Порошенко
  Наступний матеріал
  США запроваджують нові санкції проти РФ
  Теги:
  Loading...