Квартирний скандал у Броварах на Київщині [відео]

  Квартирний скандал на Київщині. Кілька родин із Броварів не можуть потрапити у власні квартири, адже власник будинку, начебто, поміняв замки у під`їзді. Повернутися до помешкань не допомогла навіть міліція. Люди змушені ночувати у сусідів або в готелях. Забудовник стверджує - жодних проблем із мешканцями його будинку немає.

  Діна Романчук з адвокатом намагається потрапити до власної квартири, але ключ до під’їзду - вже не підходить. Каже, замок поміняли. Вийшла погуляти з собакою, повернутися додому - не змогла.

  Діна Романчук, мешканка будинку: "У мене всі ключі є, але ні один не підходить - поміняли замки, не пускають у квартиру, ні зайти, ні вийти. А мене може ще й пустять, але я не знаю, як я вийду завтра".

  Постраждалими виявилися декілька родин. Люди звинувачують у заміні замків забудовника. Кажуть, той мститься через те, що мешканці судяться із ним. Під час купівлі квартир людям обіцяли помешкання у багатоквартирному будинку. Натомість, забудовник оформив споруду, як приватну власність.

  Юлія Милостян, мешканка будинку: "Щоб суд визнав цей попередній договір куплі-продажу недійсним і таким, що вчинений під вливом обману, оскільки ми купували квартиру у багатоквартирному житловому будинку, а потім виявилось, що це індивідуальний, часний будинок - одноквартирний".

  Власник будинку звинувачення спростовує. Каже, замків не міняв, а люди, що його звинувачують - рейдери. Зустрітися зі знімальною групою забудовник не знайшов часу, але прокоментував конфлікт телефоном.

  Ігор Серпокрилов, забудовник: "Да, етот будинок - він, як би, приватний. Ну, там есть співвласники цього будинку. І вони там живуть і відпочивають, і всьо нормально, і всьо хорошо. Я на суд не ходив, я не слишал етого, я не відєл ні ухвалу, ні повєстку - нічєго я не відєл".

  Проблеми із доступом до квартир - не у всіх мешканців. Ті, кого в будинок пропускають, стверджують: вигнанці заборгували за комірне.

  Світлана, мешканка будинку: "Товарищи не отдали всех денег за жилье, платить за свет не хотят. Мне приходится платить за лишнюю электроэнергию. Платить за других за электроэнергию - я не обязана".

  Обурені вигнанці викликали мілцію. Однак, силовики порушення закону не виявили.

  Микола Жукович, речник ГУ МВС в Київській області: "Кажуть, що людей заблокували безпосереднгьо у будинку, коли поміняли замки і зачинили, і не випускали - це підходить під те, що  позбавили навмисно волі. В данному випадку слідчо-оперативна група, яка туди приїхала, опитала всіх - ніхто у своїх заявах не написав, що їх блокували. Стосовно того, що деякі квартири знаходяться під замком - поміняли замки - то це вже питання не до міліції".

  Про можливу аферу говорять представники місцевої влади. На їхню думку, будинок одразу зводився, як приватний, на будівництво багатоквартирного ніхто дозволу не давав.

  Василь Андреєв, заступник міського голови Броварів: "Дозволу на будівництво багатоквартирного житлового будинку - ніхто не отримував. Міська влада зверталась і до прокуратури, про те, що порушується діюче містобудівне законодавство".

  Влада Броварів пообіцяла допомогти ошуканим мешканцям із тимчасовим житлом. Але порадила боротися за свої права у судах.

  Андрій Ковальов, Ігор Коваленко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Польщі загинув ірландський фанат
  Наступний матеріал
  Колліна: гол Девіча під час матчу Англія-Україна не зарахували помилково
  Теги: