Кучма прийшов на допит у ГПУ [відео]

  Леонід Кучма прийшов до Генеральної прокуратури на 10-ту ранку. Його допитували у справі убивства журналіста Георгія Ґонґадзе. Заходячи до будівлі на Борисоглібській, другий президент повідомив: виклик на допит - став несподіванкою.
  Про порушення проти нього кримінальної справи - Кучма дізнався зі ЗМІ. Жодної провини за собою - він не вбачає і готовий це доводити. За його словами, у слідства немає жодних доказів проти нього, окрім плівок Мельниченка. А із самим майором - колишнім  його охоронцем - він бачитися не збирається.

  Леонід Кучма, президент України (1994-2005рр.): "Кроме пленок, а они не являются доказательством у них ничего нет. Я вчера смотрел по "5 каналу", так я там 5 лет назад сказал, что это провокация против Украины, я на этом стоял и буду стоять".

  Натомість майор Мельниченко, який так само прибув до слідчого управління Генпрокуратури, одразу заявив, що вимагає очної ставки з екс-президентом. Також він укотре наголосив, що на убивство Гонгадзе - Леоніда Кучму підбурив нинішній спікер Володимир Литвин.

  Попередній матеріал
  Севастопольський морський акваріум-музей під загрозою знищення
  Наступний матеріал
  Екс-президенту Єгипту висунули звинувачення
  Теги: