5.ua

Кшиштоф Зануссі та Любомир Дереш відкриють ІІ Міжнародну експертну сесію

   «Інтелектуальний розвиток будь-якої країни безпосередньо впливає на її місце в світових цивілізаційних процесах. В Україні підтримка та розвиток інтелектуальних ресурсів довгий час залишалася поза увагою суспільства та влади. Проте розуміння пріоритетності та актуальності цієї проблеми створило унікальну можливість для об’єднання зусиль головних акторів суспільних зрушень – влади, бізнесу та інтелектуального співтовариства навколо процесу творення в Україні думаючого суспільства», – зазначає виконувач обов’язків директора Фонду майбутнього України Юрій Чудновський.

  Основними доповідачами на ІІ Міжнародній експертній сесії 4 жовтня будуть: Кшиштоф Зануссі, всесвітньовідомий режисер та сценарист (Польща), Любомир Дереш, літератор (Україна), Ханк К'юн, директор Educore B.V. (Нідерланди) , Наталія Заболотна, генеральний директор ДП «Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» (Україна), Наталія Шульга, виконавчий директор Українського наукового клубу (Україна), Ульвія Мікаїлова, виконавчий директор Центру інновацій в освіті (Азербайджан), Володимир Нікітін, голова правління Міжнародного інституту досліджень майбутнього (Україна), Александр Раппапорт, провідний науковий співробітник відділу теорії архітектури Науково-дослідного інституту теорії та історії архітектури і містобудування (Латвія), Сергій Переслєгін, фізик, соціолог, військовий історик, дослідник і теоретик фантастики, публіцист (Росія), Володимир Нудельман, професор кафедри міського будівництва Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА), (Україна), Арніс Рітупс, голова правління інтелектуального проекту журналу Rigas Laikes (Латвія), Ярослав Яцків, голова Українського міжнародного комітету з питань науки і культури НАН України, директор Головної астрономічної обсерваторії НАН України (Україна).

  4 жовтня також буде оголошено перший національний грантовий конкурс «Інтелектуальний капітал України» за участі членів Конкурсної комісії та Наглядової ради Фонду.

  5 жовтня пройде відкрита консультація з Секретаріатом конкурсу. Всі, хто мають ідеї розвитку інтелектуального потенціалу України і готові боротися за отримання грантової підтримки, зможуть поспілкуватися із Секретаріатом конкурсу та дізнатися деталі про умови участі в конкурсі, заповнення аплікаційних форм та складання бюджетів, процедуру розгляду та відбору проектних пропозицій. Участь в консультаціях відбуватиметься за попередньою реєстрацією 4 жовтня.

  На участь в ІІ Міжнародній експертній сесії зареєструвалося вже більше 80-ти осіб. Учасником можуть стати всі бажаючі, заповнивши на сайті Фонду форму для онлайн-реєстрації: http://future-ukraine.org.ua/novini-ta-podiji/novini-fondu/onlayn-restraciu-na-ii-mizhnarodnu-ekspertnu-sesiu-vidkrito/.

  ІІ Міжнародна експертна сесія відбудеться 4 жовтня 2013 року за адресою: Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім», Київ, вул. Хрещатик 2, 5 поверх, конференц-зал.

  Пряму трансляцію ІІ Міжнародної експертної сесії проводитиме канал BeTV. Також її можна переглянути на сайті Фонду: www.future-ukraine.org.ua

  Акредитація ЗМІ обов’язкова.

   

   

   

  Попередній матеріал
  Герега пояснила, чому відмовили активістам у проведенні громадської ради киян [відео]
  Наступний матеріал
  Опалювальний сезон розпочали в усіх регіонах України, окрім Херсонщини
  Теги: