Facebook / Прес-центр АТО

Кризовий медіацентр оприлюднив інфографіку про танкову міць України

За офіційними даними, на озброєнні Збройних сил України перебуває 2809 основних бойових машин.

Публікацію в Українському кризовому медіацентрі приурочили до Дня танкістів.

У повідомленні зазначено: "13 вересня українські танкісти відзначили своє професійне свято. Без української "броні" не обходилася жодна з успішних операцій у зоні проведення АТО. За високу майстерність та влучну стрільбу наших танкістів шанують брати по зброї і бояться вороги. До вашої уваги – інфографіка про сучасні українські танкові підрозділи".

Оприлюднений матеріал мітить основні цифрові показники танкової потужності держави. За цими даними, на озброєнні перебуває 2809 бойових машин, розподілених по двох танкових бригадах (1-й та 17-й), 8-х окремих батальйонах механізованих з’єднань та 5 танкових рот у десантних частинах. Також зазначається, що до лав армії повернуто 1000 відремонтованих машин, також закуплено 27 нових танків. Також перелічені найвідоміші бої за участі українських танкістів, і оприлюднене ім’я бійця-героя, який підбив 5 ворожих танків в Донецькому аеропорту – це майор Євген Межевікін-"Адам".

Український кризовий медіа центр

Зазначимо, що на даний момент українські танки відведені від лінії фронту на виконання Мінських домовленостей, однак не марнують часу та проводять тренування і навчанні стрільби. У графіці зазначено: з початку АТО у танкових військах провели 622 тренування із використання танкової зброї та 114 навчань з водіння. Зокрема, напередодні на сторінці АТО оприлюднені фото з навчального виїзду танкістів на Маріупольському напрямку.

Попередній матеріал
Потужне виверження вулкана в Індонезії забрало життя 16 осіб
Наступний матеріал
Харківські комерційні структури постачали продукти терористам "ДНР" – СБУ
Теги:
Loading...