5.ua

Кримські журналісти нагадали Януковичу про персональну відповідальність за побиття працівників ЗМІ [відео]

  Близько 4 десятків медійників вийшли сьогодні до постійного представництва Президента України в Криму, де й підписали відкрите звернення до Гаранта. Акція солідарності з журналістською спільнотою відбулася без гасел і плакатів. Не було проголошено й жодних політичних умов. Журналісти лише поставили власні підписи під зверненням і передали його до Представництва. Кажуть: акція проти насильства на цьому не завершується, журналісти вирішили створити інформаційну хвилю з розповсюдження в усіх інформресурсах матеріалів Тетяни Чорновол.

  Володимир Притула, журналіст (радіо «Свобода»): «Ми журналісти і ми просто вирішили написати листа президенту ,де просто нагадали, що поки не покарані люди які винні за побиття які не розслідуються, які допускають – то персональна відповідальність лежить на ньому і буде лежати як на голові держави, як на керівнику, якій має всю повноту влади, який є гарантом наших прав і конституцій».

  Валентина Самар, журналіст (Центр журналістських розслідувань):«Я считаю, что нужно сделать то, чего больше всего не хотят те, о ком писала и будет писать Татьяна Черновол. Єто максимально распространить ее журн.расследования, кот. касаются всех должностных лиц Украины – природа их капиталов, лоббирование их бизнеса и т.д».

  Ібраїм Мамутов, заступник Постійного Представника Президента України в Криму: «Журналісти це громадяни України і їм надані всі права, які закріплені Конституцією. Безумовно, те що відбулося, це погано, але є суд , є слідство і вони повинні розібратися в цьому питанні».

  Попередній матеріал
  Акція на підтримку Чорновол у Рівному [відео]
  Наступний матеріал
  Чорновол пов'язує напад на себе з медійною або громадською діяльністю [відео]
  Теги:
  Loading...