5.ua

Кримчани масово відмовляються від російського громадянства - ЗМІ

  Кримчани  масово відмовляються від російського громадянства - у середньому по 100 людей щодня. 

  Про це пише "Українська правда" з посиланням на очевидців.

  Всього у Криму 4 пункта, в яких можна написати заяву на збереження українського громадянства – у Севастополі, Сімферополі, Бахчисараї та Білогорську. 

  За даними видання, в одному з пунктів видачі паспортів - у Сімферополі - щоранку вишиковуються люди, щоб написати заяву про збереження українського громадянства. Причому ця черга на третину більша, ніж та, у якій кримчани чекають на російські паспорти. Люди займають чергу з 6-ї години ранку і стоять там майже весь день.

  Як пишуть очевидці, щоденно в черги записуються по 250-300 людей, які готові на все, задля збереження громадянства України, навіть на отримання посвідки на проживання на своїй землі.

  "Щойно мені передала інформацію Лаура Сардак. Вона в Сімферополі, подає заяву про відмову від російського громадянства і записана по черзі № 207. Ось зараз приїхала перевірити чергу і за нею записано ще 300 осіб. Вчора було записано всього 300 чоловік", - пише у Facebook Liza Bogutskaya.

  "Чоловік стоїть у черзі на на відмову від російського громадянства. З ранку записався - номер 173 Коли йшов, хтось записувався 190-м .. І так - щодня. І це не рахуючи тих, хто подає заяву поштою. А в день пропускають максимум 120 осіб", - повідомляє ще одна кримчанка. 

  Кожному, хто відмовився від російського громадянства, видають довідку без печатки та підписів. За попередніми даними, такі заяви у Криму прийматимуть лише до 18-го квітня.

  Попередній матеріал
  Кулі, якими було поранено правоохоронців на Майдані, не досліджені експертизою
  Наступний матеріал
  Франція направила в Чорне море розвідувальний корабель
  Теги:
  Loading...