5 канал

Крим може повернутися в Україну вже в 2017 році – головнокомандувач ВМС

  Після повернення Криму неодмінно виникне проблема з тим, як вчинити зі зрадниками з-поміж колишніх українських військовослужбовців

  Кримський півострів може бути повернутий Україні в 2017 році, коли економіка Російської Федерації опиниться в ситуації, щоб Москві стало не до окупованих територій. Таку думку в інтерв'ю виданню "Новое время" висловив головнокомандувач Військово-морськими Силами віце-адмірал Ігор Воронченко.

  "Можливо, в 2017 році. Тоді, коли похитнеться крихка рівновага Російської Федерації. А вона скоро похитнеться", – сказав він.

  За його словами, після повернення Криму неодмінно виникне проблема з тим, як вчинити зі зрадниками з-поміж колишніх українських військовослужбовців, які в 2014 році під час анексії півострова перейшли на бік держави-агресора.

  "Велика частина офіцерського командування, яка залишилася там, вже звільнена. Зашкодити нам вони вже нічим не можуть. Вони вже нашкодили – тільки собі і своїм родинам, своїм нащадкам. Правда – на нашому боці. Крим буде нашим. Ми туди повернемося", – наголосив він.

  Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко призначив нового прокурора Автономної Республіки Крим. Ним став Гюндуз Мамедов.

  Попередній матеріал
  Лідери країни вітають українців з Днем прапора
  Наступний матеріал
  Плани Путіна масштабніші, ніж агресія проти України – Парубій
  Теги:
  Loading...

  Порошенко урочисто підняв Державний прапор

  Луценко: 39 росіян притягнуто до кримінальної відповідальності за участь у війні проти України

  Окупаційна влада Криму хоче виплатити зарплати майном "Укроборонпрому" в Севастополі

  Проти екс-міністра оборони часів Януковича відкрили кримінальне провадження

  Луценко призначив прокурора Криму

  МЗС України відреагувало на візит Путіна в Крим