Креаціоністи судяться з Міністерством освіти (репортаж)

  Між біологічною, геологічною та релігійною теоріями походження людства має стояти знак рівності. Адже жодна з них не доведена. Так вважають креаціоністи - прибічники вчення, згідно з яким світ створений надприродною силою. Через засилля дарвіністського світогляду в системі освіти України вони позиваються до профільного Міністерства. У столичному окружному адміністративному суді відбулося попереднє засідання.

  У коридорі суду через натовп охочих потрапити до зали засідань протиснутися не можуть навіть працівники Феміди. Йдуть напролом. Учасники штовханини солідарні в одному: між людьми та мавпами багато спільного. На попередньому слуханні за зачиненими дверима не менш гаряче. Там також йдеться про вищезгаданих тварин.

  Науковець із Інституту проблем походження і розвитку всесвіту не зміг потрапити до зали суду. Не обмежувати учнів у інформації закликає у коридорі. 

  З атеїзмом Володимир Гранцев ототожнює теорію Дарвіна. Представник позивача називає її хибною.

  Освітяни суті претензії не розуміють. Вчителі стверджують: стосовно походження людства дають школярам вичерпну різнобічну інформацію.

  Як саме -  демонструють знімальній групі. На брак інформації учні не скаржаться. 

  Чи розповідатимуть українським учням інакше про походження світу - питання часу, кажуть позивачі. Їх на сьогодні вісім. Утім до наступного засідання, яке призначили на 21 січня, обіцяють розширити свої лави.

  Людмила Голоднік та Андрій Асауленко, 5 канал 

  Попередній матеріал
  Спроба пограбування із захопленням заручників у Чехії
  Наступний матеріал
  Погода: у Києві до -22
  Теги: