Красива країна. Репортаж про зелений туризм на Полтавщині (ВІДЕО)

  Красива країна. Під такою назвою у програмі "Час: важливо" стартує рубрика про місця, які варто відвідати. Для цього не потрібно стояти в черзі за візою, взагалі не потрібен закордонний паспорт, адже всі ці місця удома.
  4 будинки з дерева та очерету, лазня, коні, оспіваний Гоголем Псел, озеро у формі підкови. Це - альтернатива Криму, Туреччині та Карпатам. Садиба у сільській місцевості на Полтавщині - підзабутий стиль відпочинку, що нині набуває все більшої популярності. Чисте повітря, спів пташок, аромат польових квітів, дзюрчання води мають чудотворний вплив – розповідає господар, який побудував садибу після того, як сам одужав завдяки тутешній природі і коням.

  Павло Максименко, господар садиби: "Хотілося все зробити так, як у старі часи, як жили наші предки. Щоб людина приїхала з дітьми, і побачила, окунулася в цю атмосферу".

  Садиба "Козацький стан" розташована у двохстах вісімдесяти кілометрах від Києва.  Одна хатинка на чотирьох коштує 300 грн за добу - це без харчування. Помешкання хоч і з вигляду вбоге, та має санвузол і телевізор. Однак туристи, за бажанням, можуть розкласти намети або ж провести ніч на сіні. А ще - поніжитися у справжній лазні, поплавати на човні, порибалити, покататися верхи на конях - наприклад, у сусідні села. Господар планує запрошувати народних майстрів - гончарів або ковалів.  Це - студенти з Полтави, часті гості на хуторі. Найперше, що їх приваблює - коні.  

  Тереза Локіос, студентка: "Мені подобається їздити на конях, це дуже корисно для здоров’я. Це найпрекрасніше створіння, спілкування з ним – це, я просто не можу передати словами. У місті так не відпочинеш".

  Катерина Савчук, студентка: "Нам подобається відпочивати на природі, палити вогнище, спати в наметах, кататися на конях, подобається бути дикунами".

  Традиційно для подібних закладів годують тут стравами справжньої української кухні. Продукти закуповують у місцевих селян, а готують - у печі на дровах. Домашній хліб, пироги, ковбаса, молоко, трав`яний чай з медом особливо смакують на природі. Адже Полтавщина завжди славилася мальовничою природою та гостинними людьми. 

  Людмила Гут, Андрій Верстюк, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.26Мб)
  Попередній матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС:ВАЖЛИВО"
  Наступний матеріал
  Тарасюк: за заявами Лужкова стоїть офіційна Москва
  Теги:
  Loading...