5.ua

КПВВ "Майорськ": Атаки бойовиків не зупиняють людей від перетину лінії розмежування

Відновив роботу КПВВ "Майорськ", та загроза обстрілів, що були минулого тижня, зберігається. Втім ризик потрапити під обстріл не зупиняє людей - від самого ранку стоять черги охочих перетнути лінію розмежування в обидва боки

Черги людей та авто, які хочуть потрапити на підконтрольну Україні територію. КПВВ "Майорськ" – найближчий пункт пропуску до окупованої терористами Горлівки. Саме тому тут постійно багато людей. Щоправда, саме через близькість до бойовиків – буквально 3 км – його довелося нещодавно закривати. Зранку 27 жовтня терористи відкрили вогонь у бік пропускного пункту.

"На виїзному напрямку була черга 100 транспортних засобів, і осіб цивільних. З метою недопущення їх травмування, поранення, було прийнято рішення їх евакуювати. Ми викликали додаткові автобуси і за 20 хвилин їх вивезли", – повідомив начальник відділу прикордонної служби "Бахмут" Дмитро Ковальов.

Не працювали добу. Потім таки відновили роботу. Про напад цивільним та військовим нагадує свіжа вирва на трасі та посічені уламками снарядів дерева.

Будинок в Майорську розташований на лінії вогню - туди постійно влучають снаряди терористів. Ось останні наслідки. Це влучання в ніч на 27 жовтня. Терористи три години били по мирному населеному пункту.

Місцева пенсіонерка від обстрілу ще оговтується. Каже, востаннє таке переживали півроку тому. Жінка саме вийшла подивитися на знищені сараї сусідів та власний город. Чи, бува, не залишилося в землі чогось небезпечного.

Контрольний пункт "Майорськ" прикордонники перенесли ближче до лінії фронту 10 днів тому.  Щоби поліпшити контроль за 17-кілометровою ділянкою на передовій, якою користувалися контрабандисти. Чотири дні тому КПВВ довелося вперше закривати через нехтування терористами режиму припинення вогню. Нині "Майорськ" працює у звичайному режимі.

Дар'я Феденко та Сергій Новіков. З донецької області. "5 канал"

Попередній матеріал
У Житомирі відбулася акція "Вампіріада 2"
Наступний матеріал
Інна Богословська розповіла про свою головну помилку в політиці – повне відеоінтерв'ю

Сьогодні окупанти обстріляли новий КПВВ "Майорське": пункт пропуску припинив роботу – ДПСУ

Бойовики обстріляли дорожній коридор біля КПВВ "Майорськ"

Мінометний обстріл КПВВ "Майорськ": на пропускному пункті виявили нерозірвану міну

Бойовики з мінометів обстріляли контрольний пункт "Майорськ"