Кожен третій атракціон в Україні небезпечний [відео]

  Кожен третій атракціон в Україні - або небезпечний, або облаштований з порушенням норм. Про таке заявляють у державній службі гірничого нагляду та промислової безпеки.
  За три місяці там перевірили понад 900 атракціонів, роботу третини - призупинили. Найбільше нарікань у інспекторів на відсутність необхідної документації та довідки про навчання персоналу. Найбільше порушень зафіксували у Криму, Донецьку, Харкові та Луганську. У столиці та області тимчасово закрили 14 зі 120-ти атракціонів. Утім, якщо власники розваг усунуть недоліки, атракціони знову запрацюють.

  Степан Дунас, заступник голови Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки: "Перевірки засвідчили що зменшився травматизм за останні 3 роки. З 2005 року всього травмовано 23 людини, в тому числі 7 загинуло. Біля кожного атракціону є оператор і треба вимагати наявність цих документів, підтверджуючих, які підтверджують безпечний стан атракціону".

  Антон Легенький, в.о. генерального дирекора парку "Нивки" (Київ): "В цьому році ми вже провели перевірку річну, цю шо потрібно було і навчили операторів і впринципі зауважень на сьогднішній день я думаю не буде - безпечні. Виконані ті вимоги, які були поставлені гірпромнаглядом".

  Попередній матеріал
  Маккартні святкує ювілей
  Наступний матеріал
  Починаючи з півфінальних матчів Євро-2012 фан-зону в Києві збільшать [відео]
  Теги: